Ogłoszenia parafialne, XVII Niedziela Zwykła, 24.07.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 17. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła; we wtorek świętych Joachima i Anny; w piątek św. Marty, Marii i Łazarza.
  2. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XXIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Jego specyfiką jest wdzięczność Panu Bogu za bezpieczne przejechane kilometry, wyrażające się w haśle: 1 grosz za kilometr. Pieniądze ofiarodawców przeznaczane są na zakup środków transportu dla misjonarzy: MIVA Polska; ul. Byszewska 1; 03-729 Warszawa 4; skr. Poczt. 112; 69 1240 1037 1111 0000 0691 6802 Darowizna – pojazdy na misje
  3. Dzisiaj po mszach świętych odbędzie się poświęcenie pojazdów, a także wszystkich, którzy będą z nich korzystać.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i polecamy ich miłosierdziu Bożemu. Wszystkim parafianom i przebywającym gościom życzymy udanej niedzieli i takiegoż tygodnia.