Wizyta duszpasterska

Rozpoczęła się Kolęda

Msza Święta 07:00 - 08:00, Próba scholi 09:00 - 10:00, Msza Święta dla dzieci 10:30 - 11:30, Spotkanie dla dzieci komunijnych 11:30 - 12:30, Spotkanie Dziecięcego Koła Żywego Różańca 11:30 - 12:30, Msza Święta 12:00 - 13:00, Msza Święta 18:00 - 19:00,

Sakrament Bierzmowania

Przygotowanie  do sakramentu bierzmowania odbywa się w cyklu dwuletnim.

Kandydaci zgłaszają się na spotkaniu organizacyjnym w ostatnią niedzielę września po Mszy świętej o g. 18:00. Spotkania formacyjne rozpoczynają się w październiku i kończą w kwietniu następnego roku szkolnego.

Do sakramentu bierzmowania mogą zgłaszać się uczniowie klasy  8 szkoły podstawowej, III gimnazjum i starsi.

Dokumenty potrzebne do sakramentu bierzmowania:

• metryka chrztu św.
  • zaświadczenie o uczęszczaniu na lekcję religii.

Spotkania dla kandydatów do bierzmowania odbywają się w I i III niedziele miesiąca po Mszy świętej o g. 18:00. Obejmują konferencję ogólną i spotkania w małych grupach.