Ogłoszenia parafialne, XVI Niedziela Zwykła, 17.07.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 16. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w piątek święto św. Marii Magdaleny; po Mszy św. wieczornej odbędzie się nabożeństwo do św. Rity i poświęcenie róż; w sobotę święto św. Brygidy, zakonnicy i patronki Europy.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się XXIII Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Jego specyfiką jest wdzięczność Panu Bogu za bezpieczne przejechane kilometry, wyrażające się w haśle: 1 grosz za kilometr. Pieniądze ofiarodawców przeznaczane są na zakup środków transportu dla misjonarzy: MIVA Polska; ul. Byszewska 1; 03-729 Warszawa 4; skr. Poczt. 112; 69 1240 1037 1111 0000 0691 6802 Darowizna – pojazdy na misje
  3. Po mszach świętych w przyszłą niedzielę odbędzie się poświęcenie pojazdów. Jednocześnie zapraszam na 10.30 na Mszę św. w mojej intencji z racji imienin.
  4. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej.
  5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia i polecamy ich miłosierdziu Bożemu. Wszystkim parafianom i przebywającym gościom życzymy udanej niedzieli i takiegoż tygodnia.