Ogłoszenia parafialne, XIV Niedziela Zwykła, 03.07.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 14. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w środę bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; w piątek św. Jana z Dukli, prezbitera.
  2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, w lipcu – sierpniu w niedziele nie ma mszy o godz. 12.00, a msze wieczorne będą sprawowane o 19.00. W czasie wakacji urlopów życzymy udanego wypoczynku, aby również był to czas przeżyty z Bogiem. Warto zaopatrzyć się w ciekawą, religijną książkę z naszego parafialnego sklepiku.
  3. Trwają prace związane z remontem dachu; taca przyszłej niedzieli zostaje przeznaczona na ten cel.
  4. Organizatorzy pielgrzymek na Jasną Górę zapraszają do udziału w tegorocznej XXXIX Praskiej Pielgrzymce Pieszej (Pomocników Maryi Matki Kościoła) na Jasną Górę, która w tym roku odbędzie się pod hasłem: „Błogosławiony Prymas Wyszyński naszym duchowym ojcem”. Jest to pielgrzymka, która wychodzi 16.08. i  udaje się na uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej obchodzonej w dniu 26 sierpnia. Zapisy na tegoroczną Pielgrzymkę będą odbywały się w budynku parafialnym konkatedry przy ul. Grochowskiej 365 w Warszawie w dniach 7, 14 i 15 sierpnia w godzinach 17.00-19.00. Istnieje również możliwość zgłoszenia chęci uczestnictwa w pielgrzymce przez Internet. 
  5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a zwłaszcza naszemu panu organiście, Tomaszowi Okólskiemu, składamy najlepsze życzenia i polecamy ich miłosierdziu Bożemu. Wszystkim parafianom i przebywającym gościom życzymy udanej niedzieli i takiegoż tygodnia.