Ogłoszenia parafialne, XIII Niedziela Zwykła, 26.06.2022

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 13. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: we wtorek św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w środę uroczystość św. apostołów Piotra i Pawła. W tym tygodniu przypada także I piątek i I sobota miesiąca.
  2. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym, w lipcu – sierpniu w niedziele nie ma mszy o godz. 12.00, a msze wieczorne będą sprawowane o 19.00. W czasie wakacji urlopów życzymy udanego wypoczynku, aby również był to czas przeżyty z Bogiem. Warto zaopatrzyć się w ciekawą, religijną książkę z naszego parafialnego sklepiku.
  3. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia, a zwłaszcza Piotrom i Pawłom składamy najlepsze życzenia i polecamy ich miłosierdziu Bożemu.