Ogłoszenia parafialne, V Niedziela Wielkiego Postu, 03.04.2022

  1. Dobiegają końca nasze parafialne rekolekcje, za wygłoszenie których składam serdeczne podziękowania ks. Krzysztofowi Biernatowi SAC.
  2. Piąta Niedziela Wielkiego Postu wprowadza nas w pasyjny charakter tego okresu, czego wyrazem jest chociażby tematyka formularzy Mszy świętych, pieśni, zasłanianie krzyży. Zapraszamy na Gorzkie Żale o 17.15. 
  3. W tym tygodniu w piątek 08.04. będziemy chcieli zorganizować Drogę Krzyżową ulicami osiedla. Wyjście spod kościoła około godz. 19.00. Po Mszy św. wieczornej wyrusza także tzw. Ekstremalna Droga Krzyżowa. Nie będzie w tym dniu Drogi Krzyżowej dla dzieci o 17.15. Także kancelaria w tym dniu będzie nieczynna.
  4. Dzisiaj o godz. 16.00 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania w świetlicy parafialnej.
  5. Pod chórem zbieramy do puszek na kwiaty do grobu Pańskiego. Rozpoczynamy także już sprzedaż palm.
  6. W poniedziałek 04. kwietnia po Mszy św. wieczornej zapraszam na nabożeństwo do Michała Archanioła z modlitwą o uwolnienie.
  7. W czwartek 07 kwietnia chcielibyśmy w godzinach przedpołudniowych udać się z wizytą do chorych; zapisy przyjmujemy po Mszy św. w zakrystii.
  8. W sobotę 09 kwietnia o 16.00 odbędzie się pierwsze spotkanie dla kandydatów na ministrantów; zbiórka przed kościołem!
  9. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej i zapoznania się z ofertą naszego parafialnego sklepiku.