Msze Święte w wakacje

Przypominamy, że w lipcu i sierpniu Msze Święte w niedziele będą odprawiane o 7, 9, 10.30, 18 i 20. W dni powszednie bez zmian: 7 i 18.

"30 lat naszej parafii"
Zapraszamy do obejrzenia filmu

Ogłoszenia duszpasterskie, UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ, 16 czerwca 2019r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Przed kościołem zbieramy ofiary do puszki na stypendia dla księży studiujących za granicą.

Poniedziałek – wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika,

Czwartek – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte o 7, 9, 10.30 i 18. Po Mszy o 10.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. W tym roku pójdziemy ulicami: Grota-Roweckiego, Bema, Sikorskiego, Maczka i Lecha. Zachęcamy do przyozdobienia mieszkań symbolami eucharystycznymi. Przez cały tydzień dawnej oktawy Bożego Ciała zapraszamy na procesje eucharystyczne po Mszy wieczornej i nabożeństwie czerwcowym.

Piątek – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika.

1. Spotkanie dla bielanek w poniedziałek o 19 w świetlicy.
  2. Spotkanie Rady Parafialnej w przyszłą niedzielę o 19 w świetlicy.
  3. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Karczewie zaprasza 19 czerwca (środa) o godzinie 11.00 na specjalną prelekcję pt. „KOLONOSKOPIA JEST SUPER!”, którą wygłosi lek. med. Katarzyna Górska z Kliniki Onkologii i Hematologii Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA w Warszawie. Na zainteresowanych Seniorów w godz. 12.00 – 16.00 czekają lekarze specjaliści oferując bezpłatne konsultacje i badania dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz w konkretnych wskazaniach USG wątroby.
  4. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Konrad Przemysław Klukowski, kawaler z Par. Wniebowzięcia NMP w Kałuszynie i Paulina Masna, panna z par. tut. Zapowiedź pierwsza.

Dariusz Marcin Fijałkowski, kawaler i Klaudia Fijałkowska, panna, obydwoje z par. tut. Zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o informację. Narzeczonych polecamy modlitwie wszystkich parafian.