Ogłoszenia duszpasterskie XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA, 8 września 2019r.

1. Ofiary zebrane dzisiaj na tacę są przeznaczone na instalację figury św. Michała Archanioła przed naszym kościołem.
  2. W tym tygodniu przeżywamy:

Czwartek – wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, po mszy wieczornej spotkanie Rycerzy JP II. Zapraszamy mężczyzn.

Piątek – wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła, po Mszy wieczornej Nabożeństwo Fatimskie,

Sobota – święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Nasza parafia włącza się w akcję „Polska pod Krzyżem”. Szczegółowy program adoracji Krzyża dostępny jest w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej parafii.

1. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na seminarium duchowne naszej diecezji, gdzie studiuje dwóch naszych kleryków. Po mszy dla dzieci spotkanie DKŻR.
  2. Spotkanie rodziców dzieci przystępujących do I KŚw. W tym roku szkolnym odbędzie się 19 września (czwartek) o 19 w świetlicy.
  3. Nowa książka intencji na 2020 rok będzie dostępna od 16 września.
  4. Planujemy zorganizowanie wycieczki rowerowej po Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Poszukujemy przewodnika po tych terenach.
  5. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się w naszej parafii:

Kamil Nejman, kawaler z par. tut. i Justyna Biedrzycka, panna z Parafii św. Wita w Karczewie, zapowiedź druga.

Damian Wasilczyk, kawaler z par. tut. i Marta Miotke, panna z Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Linii, zapowiedź druga.

Ktokolwiek wiedziałby o przeszkodach zachodzących między tymi osobami proszony jest o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.