Sklepik parafialny

WITAMY !!

Nasz sklepik otwieramy w każdą niedzielę po każdej Mszy Św., do chwili obsłużenia ostatniej osoby, a w dni powszednie, w piątki i soboty, lub na prośbę zgłoszoną do Pana Kościelnego lub do osoby Go zastępującej.

Nasz sklepik oferuje:

1. Prasa katolicka.

Z tytułów prasy katolickiej:

A. Tygodnik „Idziemy” – pismo naszej Warszawsko – Praskiej diecezji.

B. Tygodnik „Niedziela” – wydawany przez diecezję Częstochowską.

C. Tygodnik „Gość Niedzielny” – pismo diecezji Krakowskiej.

Wydawnictwa Sióstr Loretanek

D. „Różaniec” – miesięcznik dla wszystkich, a w szczególności wiernych z kółek różańcowych.

E. „Sygnały Troski” – miesięcznik dla rodziców, dziadków i innych osób opiekujących się dziećmi.

Znajdziemy w nim wiele cennych porad, jak radzić sobie z dziećmi w trudnych sytuacjach,  jak je wychowywać, żeby wyrosły na pociechę, a nie na utrapienie rodziców.

F. „Anioł Stróż” – miesięcznik dla dzieci, a w nim: nauki zabawy i katechezy.

Do wszystkich tygodników Sióstr Loretanek dołączana jest płyta CD z najważniejszymi tematami.

G: „Miłujcie się” – Dwumiesięcznik katolicki. ABC Społecznej Krucjaty Miłości, wydawany przez Wydawnictwo AGAPE, które powstało w 2001 r. i jest własnością Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej. Jedynym celem i zadaniem wydawnictwa jest ewangelizacja poprzez wydawanie czasopisma „Miłujcie się!” oraz innych publikacji służących pogłębieniu życia duchowego Czytelników.

H: Miesięcznik „Oremus” – Wydawany przez Wydawnictwo Księży Marianów i zawierający aktualne czytania mszalne na każdy dzień.

I: „Szum z Nieba” – Pismo Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym  wydawane przez Ośrodek Odnowy w Duchu Świętym, Księży Jezuitów.

2. Książki.

A w szczególności w stałej sprzedaży: „Pismo Święte”, modlitewniki, śpiewniki, kalendarze, itp.

Ponadto: albumy, książki z naukami i modlitwami różnych postaci Kościoła.

Szczególną formą jest sprzedaż na zamówienie.

Jesteśmy w stanie dostarczyć, prawie każdą poszukiwaną książkę.

Po zgłoszeniu tytułu i autora poszukiwanej książki, dostarczamy ją w terminie tygodnia, lub dwu (po uprzednim kontakcie, jeżeli jest to jakaś droższa pozycja).

3. Dewocjonalia.

A w szczególności: świece, różańce, Krzyże, szatki i świece do chrztu, lampiony i okapniki, komplety kolędowe.

Jak w przypadku książek, możemy również niektóre dewocjonalia dostarczyć na zamówienie.