Ogłoszenia parafialne – I Niedziela Wielkiego Postu, 18.02.2024r.

 

  1. Rozpoczęliśmy okres Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Droga krzyżowa dla dzieci będzie sprawowana w piątki o godz. 17.15, a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po piątkowej Mszy św. wieczornej. Adoracja Najśw. Sakramentu po piątkowej Koronce do Miłosierdzia Bożego zostanie wydłużona do godz. 17.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będziemy sprawować w niedziele o godz. 17. 15. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny. Od poniedziałku do piątku wspólnoty neokatechumenalne zapraszają do kaplicy na jutrznię o godz. 6.00.
  2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się w świetlicy spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii świętej
  3. Zapraszamy na rozpoczęcie rekolekcji zawierzenia swojego życia Jezusowi przez Maryję w środę 21 lutego na godz. 18.00.
  4. 22 lutego przypada wspomnienie Katedry św. Piotra; po Mszy św. poświęcenie róż ku czci św. Rity.
  5. W niedzielę za tydzień odbędzie się w świetlicy o godz. 19.00 spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  6. W przyszłą niedzielę pod kościołem odbędzie się zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.
  7. Zakończyliśmy wizyty duszpasterskie. Bardzo dziękujemy za możliwość odwiedzin, wspólną modlitwę i złożone ofiary.

8.