Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Adwentu, 10.12.2023r.

 

  1. Rozpoczęliśmy drugi tydzień Adwentu. W środę przypada wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy; w czwartek św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła. Zapraszamy wszystkich do udziału w Mszach świętych o NMP w Adwencie, czyli roratach na godz. 6.30.
  2. Rekolekcje adwentowe wygłosi ks. Wojciech Helak, proboszcz Parafii św. Piotra i Pawła w Mrzeżynie, dziekan trzebiatowski. Rekolekcje rozpoczną się w czwartek 14 grudnia Mszą świętą o godz. 18.00. W piątek 15 grudnia Msze święte w następującym porządku: roraty o godz. 6.30; godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego i Msza święta; godz. 18.00; sobota 16 grudnia: roraty o godz. 6.30; godz. 16.00 (z udziałem dzieci) i godz. 18.00. Rekolekcje zakończymy w niedzielę 17 grudnia; Msze w porządku niedzielnym.
  3. W sobotę 16 grudnia udamy się z Komunią św. do chorych; proszę o zgłaszanie do zakrystii.
  4. Dzisiaj odbywa się zbiórka do puszek na pomoc materialną dla Kościoła na Wschodzie. Natomiast do skarbonek znajdujących się pod chórem można składać ofiary na paczki świąteczne dla ubogich.
  5. W sklepiku parafialnym można zaopatrzyć się w opłatki i świece na stół wigilijny. Zapraszamy także po karty świąteczne, w tym także karty rozprowadzane przez Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, które za tydzień będzie rozprowadzać także pierniczki.
  6. W tym tygodniu kolęda w następującym porządku: poniedziałek 11.12. ul. Andersa 1 (1 ksiądz); wtorek 12.12. ul. Andersa 7 (1 ksiądz); środa 13.12. ul. Andersa 2 (1 ksiądz). Wizyty rozpoczynamy od godz. 17.00.