Ogłoszenia parafialne – XXVII niedziela zwykła, 08.10.2023

1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XXVII tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w piątek bł. Honorata Koźmińskiego; w sobotę św. Marii Małgorzaty Alacoque. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w modlitwach o naszych nauczycielach i wychowawcach, także o tych, którzy odeszli do wieczności.

2. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe odbywają się o godz. 17.30, a w środy i piątki po Mszy świętej wieczornej. W najbliższy poniedziałek modlitwa różańcowa odbędzie się z wystawionymi relikwiami św. Faustyny.

3. Dobiegają już końca prace związane z renowacją zakrystii i zaplecza kościoła. Dziękuję wszystkim za ofiary składane ten cel, jak i cierpliwość związaną z utrudnieniami, jakie te prace wywołały. Zgodnie z zapowiedzią zbieramy dziś ofiary do puszek na Dzieło nowego tysiąclecia – żywy pomnik ku czci św. Jana Pawła II.

4. W przyszłą niedzielę przypada w naszej Parafii 23. rocznica poświęcenia kościoła.

5. W sobotę 21 października ks. bp Romuald Kamiński, ordynariusz Diecezji Warszawsko – Praskiej, udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania o godz. 18.00.