10 września 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : Tematem przewodnim tygodnika jest rodzina Ulmów. Jej poświęcenie i męczeństwo. Miłość jaką okazywali innym, nawet za cenę życia. Wspomnienia członka ich rodziny. Oni w swej miłości do bliźniego, poszli dalej niż samarytanin z przypowieści, nie tylko opatrzyli rany bliźniego, ale narazili siebie samych. Pierwszy raz w historii Kościoła na ołtarze wyniesiona zostaje nie tylko cała rodzinna, ale i osoba jeszcze nienarodzona. Dla nas wszystkich otwiera się nowa nadzieja: tak jak za ich życia inni pukali do ich drzwi prosząc o pomoc, tak od dziś i my będziemy mogli prosić Ich o pomoc i wstawiennictwo.

 

UWAGA Dziś w Niedzieli i GOŚCIU NIEDZIELNYM.

Specjalny dodatek, opracowany wspólnie z IPN pod tytułem: 

Męczennicy z Markowej.

Gość Niedzielny ponadto to specjalny 100 stronicowy numer z okazji stu lat wydawania tego pisma.

 

Mały Gość NiedzielnySpecjalny dodatek – magnes zakładka. A także: kącik humoru, dział z zagadkami oraz portrety ludzi, którzy całe życie poświęcili opiece nad dziećmi szukającymi miłości rodzicielskiej.

 

Przyjmujemy zapisy na książkę „Ulmowie Sprawiedliwi i błogosławieni”

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas