3 września 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : „Jak zbrodniarz robi z siebie ofiarę” Historia zabójców rodziny Ulmów z Markowej pokazuje, w jaki sposób Niemcy zacierali pamięć o zbrodniach na Polakach z czasów II wojny światowej. Wielu katów, nie poniósłszy żadnych konsekwencji, piastowało potem w Niemczech znaczące urzędy.

Energetyk nie da ci skrzydeł” Sejm przyjął właśnie nowelizację ustawy, która wprowadza zakaz sprzedaży napojów energetycznych dzieciom i młodzieży do 18 r.ż. Ponadto mają one zniknąć ze szkół, a na ich opakowaniach pojawią się oznaczenia. Skąd takie ograniczenia?

 

UWAGA CZYTELNICY Niedzieli i GOŚCIA NIEDZIELNEGO.

Ostatnio pojawiły się duże problemy z rozprowadzaniem tych tytułów.

Bywają tygodnie, że brakuje pism dla wszystkich chętnych, ale co gorsza, bywają też takie dni, że nie sprzedajemy żadnego egzemplarza. Kolporterzy zastanawiają się w związku z tym, nad celowością dostaw.

Aby tego uniknąć wprowadzamy zapisy na te tytuły.

Każdy kto chce mieć dalszą możliwość zakupu tych tytułów musi się zapisać na prenumeratę.

 

Mały Gość NiedzielnySpecjalny dodatek – magnes zakładka. A także: kącik humoru, dział z zagadkami oraz portrety ludzi, którzy całe życie poświęcili opiece nad dziećmi szukającymi miłości rodzicielskiej.

 

Wracamy do szkoły, może będziemy chcieli podarować drobny upominek dawno niewidzianym kolegom, nauczycielom, wychowawcom, niech dobra książka będzie tym upominkiem.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas