Ogłoszenia parafialne – XXI niedziela zwykła, 27.08.2023

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XXI tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła; we wtorek wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela.
  2. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Z sakramentu spowiedzi będzie można skorzystać od godz. 17.00; zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież szkolną, aby z Bożą łaską rozpocząć rok szkolny.
  3. W tym tygodniu przypada także I sobota miesiąca. O godz. 17.00 będzie wystawienie Najśw., Sakramentu, różaniec, po Mszy św. wymiana tajemnic różańcowych.
  4. Trzeciego września z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła, czyli od przyszłego tygodnia w niedziele Msze św. będą sprawowane jak zwykle o godz. 7.00, 9.00, 10.30, 12.00 i 18.00.
  5. Rozpoczęliśmy prace renowacyjne posadzki w prezbiterium. Przymierzamy się także w najbliższym czasie do renowacji zakrystii i zaplecza kościoła za prezbiterium.