27 sierpnia 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : „Oj tam, oj tam!” Wielkie problemy wychowawcze często są wynikiem lekceważenia wielu pozornie błahych i nieznaczących sytuacji. Oj tam, dobra, takie głupstwo! Rzeczy drobne generalnie łatwo ignorować. I naraz w wychowaniu: stajemy nieraz zdumieni i bezradni na przykład wobec aktów skrajnego nieposłuszeństwa czy braku szacunku ze strony dzieci. Tak, wielkie problemy wychowawcze często są wynikiem lekceważenia wielu pozornie błahych i nieznaczących sytuacji.

Co dalej z Opus Dei?” Potrzeba pewnych zmian organizacyjnych. Jednak w żadnym wypadku Opus Dei nie znika. – mówi ks. Stefan Moszoro-Dąbrowski, wikariusz regionalny Opus Dei na Europę Środkową i Północną.

 

„Gość Niedzielny”Już nie mogłem dłużej znosić tego złego życia” Szarpali się, poszukiwali, brnęli po omacku, aż wreszcie znaleźli perłę. Te historie naprawdę zmieniły ich życie. Historie ludzi, którzy znaleźli w swoim życiu prawdziwą perłę. 

 

Mały Gość NiedzielnySpecjalny dodatek – magnes zakładka. A także: kącik humoru, dział z zagadkami oraz portrety ludzi, którzy całe życie poświęcili opiece nad dziećmi szukającymi miłości rodzicielskiej.

 

 NiedzielaBLIŻEJ ŻYCIA Z WIARĄ” W najnowszym numerze historia boksera, który stoczył walkę o trzeźwość, czystość i obecność Boga w swoim życiu oraz wypowiedź Miśka Koterskiego o Bogu. A ponadto: sposoby na bezsenność i jak pielęgnować krzewy ozdobne.

 

Wracamy do szkoły, może będziemy chcieli podarować drobny upominek dawno niewidzianym kolegom, nauczycielom, wychowawcom, niech dobra książka będzie tym upominkiem.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas