Ogłoszenia parafialne – XII Niedziela Zwykła, 25.06.2023

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna XII tydzień okresu zwykłego. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w środę św. Ireneusza, biskupa i męczennika; w czwartek uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. 1 lipca z racji pierwszej soboty miesiąca zapraszam Koła Żywego Różańca na godz. 17.00.
  3. Przypominam, że w lipcu i sierpniu nie sprawujemy w niedziele Mszy św. o godz. 12.00, a Msza wieczorna będzie sprawowana o godz. 19.00.
  4. W przyszłą niedzielę, 2 lipca, z racji pierwszej niedzieli miesiąca odbędzie się procesja eucharystyczna wokół kościoła po Mszy św. o godz. 10.30.
  5. Zgodnie z zapowiedzią pod kościołem odbywa się zbiórka na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone, gdzie opiekę duszpasterską sprawują księża z naszej diecezji.
  6. Wszystkim udającym się na wakacje i urlopy życzymy udanego odpoczynku. Niech to będzie również czas spotkania z Bogiem, który według przykazań boskich i kościelnych realizuje się przez pobożne uczestnictwo we Mszy świętej niedzielnej.
  7. W zeszłym tygodniu pożegnaliśmy na drogę do wieczności śp. Jana Kaszubskiego. W jego intencji módlmy się: Wieczny odpoczynek…