25 czerwca 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : „Jak być tatą?” Rodzice często mylą chwilowe zadowolenie dziecka z jego życiowym szczęściem. Ogromną rolę ma tu do odegrania ojciec. – mówi Janusz Wardak, doradca rodzinny i ojciec dziesięciorga dzieci. Ojcowie powinni nauczyć się odpuszczać, po to by przezwyciężyć pokusy stawiania na swoim.

Co robię z uczuciami?” Lęk, czy lęk w  życiu człowieka może być dobry? „Nie bójcie się więc ich! (…) Bójcie się raczej Tego, który duszę i ciało może zatracić w piekle”. A więc jednak lęk, może być pomocny.

   

Gość Niedzielny „Modlitwa różańcowa, dobrze zainwestowane minuty” Paliło się. Krystyna i Piotr Dekowie całą drogę do domu modlili się, by ich dom ocalał. Tu musiałby się jednak zdarzyć cud, ale w końcu niejednego już w życiu doświadczyli, więc może jednak?

 

„Mały Gość” W Małym Gościu – plansza, mapa Polski na której opisywać będziemy miejsca zwiedzone w czasie wakacji.

 

 NiedzielaNiełatwa cnotaMłodzi, którzy swoją przyszłość budują w łączności z Bogiem, na wzajemnej uczciwości i wierności, są żywym znakiem wskazującym na najwyższe wartości, które decydują o jakości całego życia.

 

  • Jest jeszcze nowy kwartalnik „Niedziela. Magazyn” Kościół – Dziedzictwo – Ojczyzna. Czasopismo poleca Tygodnik Katolicki „Niedziela”. kwartalnik „przeznaczony jest dla wszystkich, którym bliska jest tematyka historyczna, szczególnie z zakresu historii Kościoła i jego związku z narodem”. 

 

Coraz bliżej koniec roku szkolnego. Zachęcamy do wyboru książki katolickiej, która będzie nam towarzyszyć w dni niepogody i deszczowe wieczory.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas