28 maja 2023r. – POLECANE

Chrystus Zmartwychwstał, Prawdziwie Zmartwychwstał!!

Książki, które będą wspaniałą pamiątką I Komunii Świętej:

Święci na każdy dzień. Pamiątka Pierwszej Komunii Św.

Meredith Hinds

Prawdziwe historie o wierze i odwadze

POZNAJ HISTORIE ŚWIĘTYCH,

KTÓRZY ZMIENILI ŚWIAT!

JÓZEF Z KUPERTYNU nazywany jest latającym świętym.

Święty Dominik podróżował pieszo po Europie i zakładał domy zakonne, a święty Jan Bosko był akrobatą i iluzjonistą!

Wyrusz w drogę i poznaj niesamowite historie z życia świętych!

Święci na każdy dzień to fascynujące opowieści o ponad trzystu świętych, które wraz ze swoim dzieckiem możesz czytać przez cały rok! To inspirująca podróż śladami niezwykłych ludzi, którzy całym swoim życiem służyli Bogu i bliźnim. Z książką Meredith Hinds opatrzoną ilustracjami Isabel Muñoz możecie wspólnie odkrywać bogactwo wiary i Kościoła.

   

Moje spotkanie z Jezusem.

Album Pamiątka I Komunii Świętej

–   oprac. ks. Jan Jerzy Górny

 

Album, w którym jest wiele miejsca na zdjęcia, ponadto niespotykany gdzie indziej tekst mszy świętej w poezji Alojzego Felińskiego. Ilustrowana droga krzyżowa, modlitwa Ojcze nasz i 10 Bożych przykazań. Na wielkich ilustracjach przedstawione jest życie Jezusa Chrystusa.                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                                  Opracował   Wojciech Balas