21 maja 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : „Jak być mamą?” Mówi Anna Wardak, mama dziesięciorga dzieci i doradca rodzinny, w grafiku na stałe mam wpisane rozmowy z mężem na temat dzieci, bo jesteśmy zwolennikami rodzicielstwa proaktywnego, czyli świadomego.

Macierzyństwo trzech pokoleń” W domu pani Heleny Zduń wszystko jest uporządkowane pod linijkę. Na stole leży wykrochmalony obrus, na nim stoi wazon z kwiatami. Na półkach nieskazitelna czystość i tylko pralka Frania przykryta elegancką serwetką pamięta jeszcze chaos, jaki tu panował, kiedy po domu kręciła się szóstka dzieci.

   

„Gość Niedzielny” Dziś polecamy artykuł o wniebowstąpieniu Pańskim jako nowej formie obecności Jezusa pośród swoich uczniów. Chrystus żyje i wciąż działa w Kościele poprzez swojego Ducha.

 

„Mały Gość” W Małym Gościu znajdziemy podarek do założenia własnego ogródka – torebka nasion najpiękniej pachnących kwiatów.

 

NiedzielaCo będzie po śmierci?Jezus Chrystus jest odpowiedzią na wszystkie pytania o życie i śmierć – podkreślił kard. Gerhard Müller podczas prezentacji książki Cud nieśmiertelności. Co będzie po życiu ziemskim?, wydanej w Polsce przez Esprit.

 

Trwa okres I Komunii Świętych. W naszym sklepiku możemy nabyć piękne pamiątki I Komunii Świętej książki i albumy, łańcuszki i medaliki, a także zestawy, oraz karty z życzeniami, które możemy złożyć dziecku, w tym najpiękniejszym dniu życia. Są też zaproszenia.

 

Zbliża się Dzień Matki. Jako cenny upominek dla naszych kochanych Mam, polecamy książki: „Święty Jan Paweł II Wielki” – czyli opinia dzisiejszego Papieża o tym „naszym” świętym i „Zbawienie” czyli Co każdy katolik powinien wiedzieć. Bardzo atrakcyjne ceny.

Mamy też specjalne karty okolicznościowe.