Ogłoszenia parafialne – VI Niedziela Wielkanocy, 14.05.2023

1. Rozpoczęliśmy VI tydzień Wielkanocy. W Kościele w Polsce jest to jednocześnie tydzień modlitw o urodzaje. We wtorek przypada święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej. Od piątku rozpoczyna się nowenna do Ducha Świętego. W przyszłą niedzielę świętujemy chwalebne Wniebowstąpienie Pańskie.

2. Dzisiaj o godz. 12.00 trzydzieści dziewięć dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii św.

3. W przyszłą niedzielę na Mszę św. o godz. 12.00 zapraszamy wszystkie dzieci, których I Komunia odbyła się rok temu. Spotkanie przygotowujące odbędzie się w sobotę 20 maja o godz. 11.00.

4. Przypominamy, że w sobotę 20 maja o godz. 10.00 nasz parafianin kleryk Radosław Janowski przyjmie święcenia diakonatu w konkatedrze Matki Boskiej Zwycięskiej na Kamionku. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

5. Odnowa w Duchu Świętym zaprasza w najbliższy poniedziałek na modlitwę wstawienniczą po Mszy św. wieczornej.

6. Organizujemy wyjazd do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w sobotę 3 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca.