14 maja 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : „Jak nie zgubić Najważniejszego?” Białe suknie jak dla księżniczek, plastikowe wianki, stosy kwiatów, ekskluzywne restauracje i drogie prezenty – trwa komunijny show. Czy pośród bieganiny, aby przygotować się do tego wydarzenia, nie gubi się sensu I Komunii Świętej?.

Dla kogo niebo?” Jak możemy wzbudzić w sobie pragnienie nieba? Pragnienie nieba wynika przede wszystkim z naszej wiary. Człowiek jest stworzony na obraz i podobieństwo Boga, zatem istnieje słuszna nadzieja na zrealizowanie tego obrazu właśnie w niebie, w egzystencji z Bogiem jako Panem Nieba.

   

Gość Niedzielny „Życie bez pokuty” Na świecie szalała największa z wojen, jakie widziała ludzkość, gdy siostra Łucja, wizjonerka z Fatimy, spisywała treść trzeciej tajemnicy fatimskiej. Robiła to „na polecenie Jego Ekscelencji biskupa Leirii i Matki Najświętszej”. W 2000 roku decyzją Jana Pawła II tajemnica została upubliczniona. Po krótkim wstępie czytamy w niej:. Więcej w tygodniku.

 

„Mały Gość” W Małym Gościu znajdziemy podarek do założenia własnego ogródka – torebka nasion najpiękniej pachnących kwiatów.

 

NiedzielaPolska oglądana z niebaJezus powiedział Faustynie, że Polskę „szczególnie” umiłował. Ale nie stawiał żadnego innego narodu niżej. One wszystkie są „kochane najbardziej na świecie”. …. Bóg chce, by prawa obowiązujące w naszym narodzie były zgodne z Jego nauką. To warunek konieczny do wypełnienia zaplanowanej przez Niego roli Polski w dziejach świata. Przypomnijmy, że nasza misja jest oparta na elementach, które stanowią naszą narodową tożsamość: na języku, tradycji, kulturze, doświadczeniu historycznym.

 

W naszym sklepiku możemy nabyć piękne pamiątki I Komunii Świętej książki i albumy, a także zestawy, oraz karty z życzeniami, które możemy złożyć dziecku, w tym najpiękniejszym dniu życia. Są też zaproszenia.

 

Zbliża się Dzień Matki. Jako cenny upominek dla naszych kochanych Mam, polecamy książki: „Święty Jan Paweł II Wielki” – czyli opinia dzisiejszego Papieża o tym „naszym” świętym i „Zbawienie” czyli Co każdy katolik powinien wiedzieć. Bardzo atrakcyjne ceny.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas