Ogłoszenia parafialne – V Niedziela Wielkanocy, 7.05.2023

  1. Rozpoczęliśmy V tydzień Wielkanocy. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się wystawienie Najśw. Sakramentu i procesja eucharystyczna.
  2. Jutro przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.
  3. Nabożeństwa majowe sprawujemy w naszej parafii po Mszy św. wieczornej. 
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii św. Msza św. z udziałem dzieci obchodzących rocznicę I Komunii św. odbędzie się za dwa tygodnie o godz. 12.00
  5. Wczoraj z racji I soboty miesiąca odbyło się spotkanie Kół Żywego Różańca, a wśród nich mieliśmy okazję przywitać nowoutworzone Koło pw. św. Józefa, zrzeszające mężczyzn naszej parafii. Z tej racji chcielibyśmy 03 czerwca odbyć jednodniową autokarową pielgrzymkę do sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Zainteresowanych, zarówno mężczyzn jak i kobiety, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.
  6. W naszej Parafii mamy także Zakon Rycerzy Jana Pawła II. Jest to katolickie stowarzyszenie publiczne powołane jako wotum dziękczynne za pontyfikat św. Jana Pawła II. Członkiem wspólnoty może być każdy pełnoletni mężczyzna katolik, zobowiązujący się przestrzegać reguły. Zainteresowanych tą formacją zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek po Mszy św. wieczornej do sali na plebanii.
  7. Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży działające w naszej parafii zaprasza dzisiaj na spotkanie do świetlicy parafialnej na godz. 19.00.
  8. Dobiegają powoli prace związane z renowacją posadzki kościoła.
  9. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej i zapoznania się z ofertą naszego sklepiku parafialnego.