Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkanocy [Słowa Bożego], 23.04.2023

  1. Dzisiejsza niedziela rozpaczna trzeci tydzień wielkanocny. III Niedziela Wielkanocy jest obchodzona Kościele polskim jako niedziela biblijna.
  2. W poniedziałek przypada uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; we wtorek święto św. Marka Ewangelisty; w tym dniu Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji ks. Marka z racji imienin;  w sobotę przypada święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła. 
  3. Raz jeszcze chciałem wszystkim podziękować za zorganizowanie festynu parafialnego z okazji Niedzieli Miłosierdzia Bożego.
  4. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.30 odbędzie się w świetlicy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Jednocześnie w kościele dla najmłodszych będzie przedstawienie „Mój Chrystus połamany” przygotowany przez dzieci ze SP nr 12. 
  5. W przyszłą niedzielę 30 kwietnia odbędzie się spotkanie młodzieży przygotowującej do bierzmowania w świetlicy o godz. 19.00.
  6. W kościele rozpoczęły się prace związane z renowacją posadzki.