23 kwietnia 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy : „Wiara to nie obciach” mówi Weronika Kostrzewa, młoda dziennikarka Radia Plus. Często dla innych jesteśmy jedynym sposobem na spotkanie Boga. Oni już do kościoła z własnej woli nie pójdą. My im musimy mówić o Bogu tak, aby zapragnęli Go odnaleźć.

Kościół Ojca, Syna i Ducha Świętego” Chrześcijanie winni doskonale widzieć, czym ich życie moralne różni się od świata! Tymczasem, wiele osób odrzuca zasady moralne, jakich naucza Kościół. Może zbyt rzadko pokazujemy, że mają one oparcie w Biblii?

PONADTO w tygodniku Idziemy – bezpłatny bilet na TARGI KSIĄŻKI.

   

Gość Niedzielny Dzisiaj w tygodniku szczególnie polecamy tekst przygotowany na Niedzielę Biblijną. Kilka osób, znanych z mediów, dzieli się z nami świadectwem obecności słowa Bożego i jego przemieniającej mocy w ich życiu.

 

„Mały Gość” „To, co mam, to ci dam” Był 23 dzień marca. Mama ze swoim czteroletnim synkiem i jego babcią wracali do domu jedną z ulic Warszawy. Nagle chłopiec pobiegł w stronę trawnika i… zniknął. Wpadł do studzienki kanalizacyjnej wypełnionej wodą.

W Małym Gościu znajdziemy też podarek do założenia własnego ogródka – torebka nasion najpiękniej pachnących kwiatów.

 

 NiedzielaTo takie oczywiste…” Dobro i zło tkwią nie w rzeczach, ale w nas, w naszej woli. Jezus mówi: „Z serca bowiem pochodzą złe myśli, zabójstwa, cudzołóstwa, czyny nierządne, kradzieże, fałszywe świadectwa, przekleństwa. To właśnie czyni człowieka nieczystym. 

 

Pozostało jeszcze kilka książek z organizowanej nasz odpust loterii. A także książki: „Święty Jan Paweł II Wielki” – czyli opinia dzisiejszego Papieża o tym „naszym” świętym i „Zbawienie” czyli Co każdy katolik powinien wiedzieć. Bardzo atrakcyjne ceny.

W miejsce Czasopisma Miłujcie Się, wydawnictwo JPII, proponuje nam Tytuł „Trwajcie w Miłości” więcej informacji w kiosku.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas