2 kwietnia 2023r. – POLECANE

Pokój i Dobro!!

Przed nami Wielkanoc i Niedziela Miłosierdzia Bożego.

Pragnę polecić dwa modlitewniki:

 

Pierwszy z nich –           Modlitewnik. Miłosierdzie Boże

To propozycja dla wszystkich, którzy chcą zawierzyć się Miłosierdziu Bożemu i praktykować jego kult. Nieoceniona pomoc w wypełnianiu orędzia, które pozostawiła dla nas Święta Faustyna Kowalska.

Modlitewnik zawiera między innymi:- nabożeństwa modlitwy ku czci Miłosierdzia Bożego,

 – akty zawierzenia,

 – nabożeństwa do Maryi Matki Miłosierdzia,

 – modlitwy z Dzienniczka św. Faustyny,

 – pieśni,

– myśli świętych o Miłosierdziu Boży.

 

   

A drugi z modlitewników to: Modlitewnik rodzinny

Jest zaproszeniem Boga do naszych rodzinnego

Modlitewnik rodzinny zawiera najpiękniejsze modlitwy, które pomogą całej twojej rodzinie dojrzewać i wzrastać w wierze. Z jego pomocą możesz wypraszać liczne łaski dla współmałżonka, modlić się o dar życia, powierzać Panu Jezusowi swoje dzieci, a także uczyć je najpiękniejszych form rozmowy z Bogiem. Obok aktów zawierzenia i wielu modlitw o wstawiennictwo świętych znajdziesz tutaj również modlitwy, za sprawą których zaprosisz Pana Jezusa do swojego życia w każdej chwili: podczas nauki, pracy, korzystania z internetu, codziennych obowiązków oraz problemów i życiowych wyzwań.kich ludzi niezależnie od epoki.

 

       Zachęcamy też do czasopisma „Dobre Nowiny”

Jest to czasopismo bezpłatne, wydawca oczekuje jednak jakiejś drobnej ofiary, aby mógł dalej wydawać to Czasopismo.

Bieżący numer jest w całości poświęcony demaskacji oszczerstw na jakie ostatnio jest narażona jest pamięć o Ojcu Świętym Janie Pawle II

                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                                                  Opracował   Wojciech Balas