19 marca 2023r. – OGŁOSZENIA

Wszyscy pamiętamy słowa Prymasa Wyszyńskiego: Gdy będą chcieli zniszczyć Polskę, zaczną od Kościoła. I dziś, gdy Polska jest solą w oku dla tych ze wschodu z powodu opowiedzenia się po stronie Ukrainy, jak i tym z zachodu z powodu walki z ideologią gender, obrony życia poczętego a także z powodu wzrastającej pozycji ekonomicznej i politycznej siły te usiłują zniszczyć Polskę. I tak jak kiedyś uderzyli w Prymasa Tysiąclecia, dziś uderzają w pamięć Ojca Świętego Jana Pawła II.

Wszystkie tygodniki zamieszczają dziś mnóstwo artykułów stających w obronie świętego Papieża i demaskujących kłamstwa na Jego temat.

Ponadto w „Idziemy : 1. Jak nie stracić rekolekcji. 2. O potrzebie posiadania kierownictwa duchowego. 3. Czy święci grzeszyli, czyli „Grzechy Świętych. 4. O „Dzieciach Świętego Józefa”

  

Gość Niedzielny Dziś kolejny odcinek rekolekcji – dziś „Strapionych pocieszać”. Jak trudno żyć człowiekowi, gdy pozostaje sam ze swymi troskami, zmartwieniami, chorobą. Jak wielką pomocą okazują się wówczas ci którzy pocieszą nas, a może i pospieszą z pomocą.

Za tydzień ukaże się kolejny numer Gościa Ekstra poświęcony w całości relikwiom Męki Pańskiej. Będzie sprowadzony w bardzo ograniczonej ilości, dlatego chcąc mieć pewność, że dla nas wystarczy, należy go dziś zarezerwować.

Więcej o zawartości w internecie na stronie parafii, w dziale ogłoszeń sklepiku.

 

„Mały Gość” „Zmierz się z Wielkim Postem” Można zmierzyć siebie, swój wzrost, swój rozmiar. Najtrudniej zmierzyć się ze sobą. Znacie na pewno historię Dawida, …… w numerze dodatek – wielkopostna miarka/ 

 

NiedzielaMęska twarz Kościoła”  Wiara w Boga, wyznawanie tych samych chrześcijańskich wartości, bezinteresowność, uczciwość, zainteresowanie sobą nawzajem – to w dobie kryzysu męskości sprawia, że panowie coraz częściej szukają w Kościele męskich wspólnot.

 

Zapraszamy dzieci, zostało jeszcze klka książek z serii Twój Anioł, mówiących o spotkaniach z Aniołem Stróżem. 

W sprzedamy mamy karty Wielkanocne z katolickimi motywami

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas