Ogłoszenia parafialne – III Niedziela Wielkiego Postu, 12.03.2023

  1. Rozpoczęliśmy 3. tydzień  Wielkiego Postu. Przypominamy, że Droga krzyżowa dla dzieci sprawowana jest w piątki o godz. 17.15, a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po piątkowej Mszy św. wieczornej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będziemy sprawować w niedziele o godz. 17. 15. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny.
  2. W najbliższy poniedziałek podczas Mszy świętej wieczornej będzie głoszona katecheza na temat sakramentu pokuty i pojednania.
  3. W przyszłą niedzielę, po Mszy świętej o godz. 10.30 odbędzie się spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii.
  4. Również w przyszłą niedzielę odbędzie się spotkanie kandydatów do bierzmowania po Mszy świętej o godz. 19.00 w kaplicy.
  5. Wielkopostne rekolekcje parafialne zaczną się w czwartek 23.03. o godz. 18.00 a zakończą w V Niedzielę Wielkiego Postu 26.03. Wygłosi je ks. Marek Majdan, orionista. Szczegółowy plan będzie podany w przyszłym tygodniu.
  6. Jak co roku organizowana jest Ekstremalna Droga Krzyżowa; wyjście w naszej parafii po wieczornej Mszy św. w piątek 24.03; więcej informacji w gablocie przed kościołem.