Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu, 05.03.2023

  1. Rozpoczęliśmy 2. tydzień  Wielkiego Postu. Przypominamy, że Droga krzyżowa dla dzieci będzie sprawowana w piątki o godz. 17.15, a dla dorosłych i młodzieży bezpośrednio po piątkowej Mszy św. wieczornej. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym będziemy sprawować w niedziele o godz. 17. 15. Za udział w nabożeństwach wielkopostnych można uzyskać odpust zupełny.
  2. Dzisiaj pod kościołem odbywa się zbiórka do puszek na dzieło misyjne „Ad gentes”.
  3. W najbliższy poniedziałek po Mszy świętej wieczornej będzie sprawowane nabożeństwo do św. Michała Archanioła. 
  4. Od poniedziałku do piątku zapraszamy także do kaplicy na jutrznię prowadzoną przez Wspólnoty neokatechumenalne na godzinę 6.00.
  5. W ostatnim czasie na drogę do wieczności pożegnaliśmy śp. Jerzego Falkowskiego. Wieczny odpoczynek…