26 lutego 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy „Spowiedź – tylko dla dorosłych?” W ostatnim czasie, ci co niedawno żądali, by 13 letnie dziewczynki mogły poddawać się aborcji bez zgody rodziców, dziś żądają, aby dzieci i młodzież przed 18 rokiem życia miały zabronione przystępowanie do spowiedzi. Jakie jest zdanie na ten temat, czytelników, wychowawców i katechetów.

„Owczarnia w Nowym Przymierzu” Wraz z utworzeniem wspólnoty złożonej z uczniów i wyznawców Chrystusa, powstał kościół, a obraz owczarni i pasterza pogłębił się i nabrał nowego znaczenia.

 

Gość Niedzielny Zachęcamy do przeżycia Wielkiego Postu z „Gościem Niedzielnym”. W dzisiejszym numerze pierwszy odcinek cyklu rekolekcyjnego, poświęconego uczynkom miłosierdzia względem duszy – o upominaniu grzeszących – oraz kod QR umożliwiający włączenie się do rozważań Drogi Krzyżowej inspirowanych tym uczynkiem.

 

„Mały Gość” „Zmierz się z Wielkim Postem” Można zmierzyć siebie, swój wzrost, swój rozmiar. Najtrudniej zmierzyć się ze sobą. Z nacie na pewno historię Dawida, …… w numerze dodatek – wielkopostna miarka/ 

 

NiedzielaPapieski precedens” Mija 10 lat od rezygnacji ze Stolicy Piotrowej Benedykta XVI. Jak do niej doszło i jak po latach możemy ją rozumieć, tłumaczy ks. Roberto Regoli, autor książki Papież już nie papież. Jak odbierać rezygnację papieską w świetle historii i prawa kanonicznego.

 

Prosimy osoby, które zapisały się na książkę „Ostatnie Rozmowy” o jej odbiór.

W kiosku mamy ekstra propozycje dla dzieci, książki z serii Twój Anioł, o spotkaniach z Aniołem Stróżem.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas