5 lutego 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy „Jak rozmawiać z nastolatkami?” Coraz częściej słyszymy od rodziców, że nie mogą dogadać się ze swoimi dziećmi. A one – żyją w wirtualnym świecie, a lęk i depresja doprowadzają je do prób samobójczych. – To dorośli odpowiadają za świat stworzony nastolatkom – mówią pedagodzy. I radzą jak rodzice mogą odzyskać własne dzieci?

„Winnica w Nowym Przymierzu” ks. Waldemar Chrostowski mówi     –  że starotestamentowy obraz Izraela jako Bożej winnicy został podjęty w nauczaniu Jezusa i w pismach Nowego Testamentu.

 

Gość NiedzielnyFantazja Ducha ŚwiętegoDziś nie wszyscy oddani na wyłączność Bogu żyją w klasztorach. Oprócz zakonów istnieją jeszcze inne formy życia radami ewangelicznymi w Kościele. Wszystkich tych ludzi łączy konsekracja. O różnych formach życia dla Boga ludzi konsekrowanych. O powołaniach i grupach modlitewnych.

 

„Mały Gość” „Cenniejszy niż złoto” Zastanawiałeś się kiedyś, jak Noe zmieścił w arce wszystkie zwierzęta (a mogły ich być miliony)? Albo jak doprowadził do niej niedźwiedzie polarne? Albo jak to możliwe, że jedna rodzina mogła utrzymać przy życiu tyle zwierzaków? Pytań jest całe mnóstwo. 

 

NiedzielaPrawda o księgach zakrytych” – Czym są apokryfy? Czy zawierają choć ziarno prawdy o Jezusie? Czy katolik może je czytać? Współczesne media (szczególnie portale internetowe) nieustannie zasypują nas informacjami o nowo odkrytych lub ponownie zinterpretowanych tekstach biblijnych i tylko czasami zaznaczają, że chodzi o teksty apokryficzne, które nigdy nie należały do Biblii. Rewelacje te zazwyczaj są opatrzone sensacyjnymi tytułami.

 

Wielkim powodzeniem cieszy się książka „Ostatnie Rozmowy” Benedykta XVI. Sprzedaliśmy już kilkadziesiąt sztuk. Ponieważ nadal przychodzą wierni, którzy pragną ją przeczytać, dziś wznawiamy zapisy na tą książkę, po tej samej rewelacyjnie niskiej cenie. 

 

W kiosku mamy Pismo Święte, komplety kolędowe i wszystko to czego potrzebujemy do przygotowania się na odwiedziny kapłana.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas