29 stycznia 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy„Jan Paweł II – Odkrywamy prawdę” Specjalny bezpłatny dodatek o tym dlaczego postać Jana Pawła II jest ostatnio bardzo mocno prześladowana przez media nieprzychylne Kościołowi. Mówiący prawdę o spisku mającym na celu podważenie świętości osoby Jana Pawła II”

„Każdy ma powołanie” Czasami poszukiwanie przez młodego człowieka środowiska, w którym będzie zaakceptowany, co może być mylone z powołaniem. I bardzo mocnym argumentem odkrycia prawdziwości powołania jest jest jego zdolność do poświęcenia, bo ona jest jednym z bardzo ważnych symptomów powołania. – mówi ks. prof. dr. hab. Marek Tatar, teolog duchowości.

 

Gość NiedzielnySakrament ratunkowy” Spowiedź jest łaską, której ogromu nie pojmowaliśmy mówią penitenci, którzy długo do spowiedzi nie przystępowali. Jednak czasami to przeczuwamy – mówią zarówno penitenci, jak i spowiednicy.

 

„Mały Gość” „Cenniejszy niż złoto” Zastanawiałeś się kiedyś, jak Noe zmieścił w arce wszystkie zwierzęta (a mogły ich być miliony)? Albo jak doprowadził do niej niedźwiedzie polarne? Albo jak to możliwe, że jedna rodzina mogła utrzymać przy życiu tyle zwierzaków? Pytań jest całe mnóstwo. 

 

 NiedzielaStarość nie może być samotna!” – Nie siedźcie w domu, bądźcie między ludźmi, bądźcie aktywni, bo jak będziecie siedzieć w zamkniętych mieszkaniach, to będziecie chorować i przestanie się wam chcieć żyć. Mówi Grażyna Omeljaniuk-Szulc: Każdy chce żyć jak najdłużej, ale nikt nie chce być stary. Po pewnym przebiegu i mercedesy się psują, a co dopiero ludzie po znacznie dłuższym czasie „eksploatacji”. W starszym wieku trzeba zadbać o chęć do życia i o jego jakość.

 

Prosimy o odbiór książki na którą się zapisywaliśmy.

 

W kiosku mamy Pismo Święte, komplety kolędowe i wszystko to czego potrzebujemy do przygotowania się na odwiedziny kapłana.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas