22 stycznia 2023r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyCzłowiek kochający Chrystusa” Kiedy pod koniec lat 80. przyjechałem do Rzymu, ks. Józef Ratzinger był już kardynałem i prefektem Kongregacji Nauki Wiary. Mówiło się o jego bardzo bliskiej współpracy z papieżem Janem Pawłem II.

„Z dziadkami do nieba” Z dzieciństwa zapamiętałem dziadka, który na klęczkach rano i wieczorem powierzał się Bożej opiece. Słowa uczą, ale to przykłady pociągają. – mówi Kazimierz Korab, profesor socjologii SGGW, prezes Międzynarodowego Instytutu Edukacji i dziadek.

 

Gość Niedzielny Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” szczególnie polecamy obszerną recenzję głośnej książki osobistego sekretarza papieża Benedykta XVI, opowiadającej o latach spędzonych przez niego u boku zmarłego papieża, oraz artykuł wyjaśniający biblijne wzmianki o nawróceniu św. Pawła Apostoła.

 

NiedzielaObojętność kontra odwaga” Żyjemy w czasach, w których ludzie tracą wiarę z tego samego powodu, dla którego ich rodzice ją mieli: nie wiedzą dlaczego. Siła świadectwa człowieka, który wiarę wplata w codzienność tak ściśle, że nie widać „szwów”, nie ma sobie równych.

 

Jest już książka na którą się zapisywaliśmy, proszę odbierać. 

 

W kiosku mamy Pismo Święte, komplety kolędowe i wszystko to czego potrzebujemy do przygotowania się na odwiedziny kapłana.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas