15 stycznia 2023r. – OGŁOSZENIA

„Idziemy” Dziś tygodnik kontynuuje tematy związane z postacią Papieża Benedykta XVI. W zeszłym tygodniu temat cieszył się takim powodzeniem, że sprzedaliśmy wszystkie tygodniki w całości dostawy. A dziś Strażnik wiary” Po papieżu Benedykcie XVI pozostaną nie tylko liczne przemówienia i książki, lecz także żywe świadectwo wiary. 

„Testament Benedykta XVI” Dziękuję nade wszystko samemu Bogu, dawcy wszystkich dobrych darów, który obdarzył mnie życiem i przeprowadził przez różnorodne zamęty; który zawsze mnie podnosił, gdy zaczynałem się osuwać, który zawsze na nowo dawał mi światło swojego oblicza. Z perspektywy czasu widzę i rozumiem, że nawet ciemne i uciążliwe fragmenty tej drogi służyły mojemu zbawieniu i że właśnie w nich prowadził mnie dobrze.

 

           Gość Niedzielny W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” osobisty sekretarz papieża Benedykta XVI wspomina ostatnie chwile jego życia; Beata Zajączkowska pisze z Watykanu o pożegnaniu papieża seniora, a Franciszek Kucharczak opisuje, jak umierali papieże.

 

  NiedzielaJak się modlić, by zostać wysłuchanym” 

Co zrobić, by modlitwa była skuteczna? Co warunkuje jej właściwy efekt? Czy chodzi o dobór słów? A może nie bez znaczenia są miejsce i czas modlitwy, a nawet nasza postawa podczas niej? Jak odczytać milczenie Boga?

 

Niestety, w związku z ogromną ilością zamówień, wydawnictwo, nie dostarczyło na jeszcze książek, będą we wtorek. A my jeszcze przyjmujemy zapisy..

W kiosku mamy Pismo Święte, komplety kolędowe i wszystko to czego potrzebujemy do przygotowania się na odwiedziny kapłana.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas