1 stycznia 2023r. – POLECANE

Pokój i Dobro!!

Narodził się Jezus Chrystus  przynosząc ludziom Pokój Boży i dobro zbawienia.

A przed nami DZIEŃ BABCI  A oto kilka  propozycji na upominki dla naszych babć:       

Spotkania z Jezusem

Historie ludzi, w których życiu Jezus uczynił cuda

James Stuart Bell

Kiedy patrzyłam w zdumiewające oczy Chrystusa – nie potrafię nawet powiedzieć, jakiego były koloru – dotarło do mnie, jak całkowicie mój Zbawca troszczy się o mnie. Był to najcenniejszy podarunek, jaki można dostać – stanąć twarzą w twarz z bezwarunkową miłością. / fragment książki

  – Zranienia z przeszłości, śmierć dziecka, trudności finansowe, uciążliwa choroba czy codzienne troski – wielu z nas przeżyło momenty, w których do głowy przychodziło dramatyczne pytanie: „dlaczego ja?”. Lekarstwem na głęboki smutek, strach albo chwilowe zatroskanie może być obecność samego Boga, zdolnego odmienić nasze życie. W tej książce znajdują się poruszające świadectwa osób, które zaznały bliskości Jezusa wtedy, gdy bardzo Go potrzebowały. Niektórzy wzywali Jego pomocy głośno, inni czekali z cichą nadzieją, a jeszcze inni wierzyli, lecz nie spodziewali się tak cudownego spotkania. Historie o duchowym doświadczeniu, ale przede wszystkim o wielkiej miłości Boga do człowieka, napełniają nadzieją, że On jest wśród nas i nieustannie troszczy się o nasze życie.

   

Jezus mówił dziś do mnie

Historie cudownych spotkań dzieci z Jezusem i aniołami

James Stuart Bell

 

Jezus przykazał nam, żebyśmy stawali się jak dzieci, to znaczy – zaufali Mu w stu procentach i polegali nie na swoich umiejętnościach, ale na Jego mocy, która może zmieniać rzeczywistość.

Przeczytaj wyjątkowe opowieści o najmniejszych, którzy zaufali Jezusowi, zaskakując swoją wiarą wielu dorosłych.

Potężne cuda, uzdrowienia, nawrócenia – to wszystko wydarzyło się naprawdę dzięki prostym modlitwom i potędze Bożej łaski.

 Na przemian traciłam i odzyskiwałam świadomość, zanim moje serce wreszcie zabiło po raz ostatni. Umarłam. Gdy mój duch oddzielił się od ciała, usłyszałam szloch mamy przebijający się przez warstwy odległych ech. Wróciła ze spotkania grupy biblijnej, gdzie wyjaśniono jej, jak się za mnie modlić. (…) Za sprawą Jego jednego dotyku moja śmiertelna choroba cofnęła się. On sam jedną komendą uspokoił moją burzę. Potrzeba wieczności, by Mu podziękować.    /fragment powieści

              Zapraszamy po Pismo Święte, komplety kolędowe i inne przedmioty, potrzebne na przygotowanie się do wizyty duszpasterskiej.

                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                 Opracował   Wojciech Balas