25 grudnia 2022r. – POLECANE

Narodził się Jezus Chrystus !!

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim, aby przyszedł On do Waszych serc.

Wczoraj była choinka i prezenty. Ale nie wszyscy zdążyli obdarować swych najbliższych. Tych, którzy ne zdążyli zaopatryć się w prezent, zachęcam, by książka katolicka była naszym prezentem, będzie jednocześnie naszym działaniem ewangelizacyjnym.  A wśród propozycji:       

        dla dzieci

Jezus mówi do dzieci

Opowieści biblijne

Nic na niebie i na ziemi nie może mnie powstrzymać przed miłością do Ciebie, moje dziecko! – Jezus Chrystus

Sarah Young

Sarah Young usłyszała w swoim sercu słowa Jezusa, które, przekazane dalej, stawały się dla wielu chrześcijan źródłem siły i wielką pomocą w modlitwie. Autorka wiedziała, że Jezus mówi nie tylko do niej, ale swój głos kieruje do wszystkich ludzi. W sposób szczególny zaś, każdego dnia, mówi do dzieci. Opracowane przez nią opowieści biblijne i słowa Jezusa skierowane do nas, to najlepszy sposób by pokazać najmłodszym czytelnikom, że sercem Pisma Świętego jest Boża miłość.

Jezus mówi do dzieci w wyjątkowy sposób pozwoli poznać Chrystusa i Jego plan wobec każdego z nas. Ta książka nie tylko przybliża Biblię, dzięki niej usłyszymy żywy głos Jezusa w naszych sercach. 

   A dla  wszystkich

Moja wiara

Benedykt XVI

 

Jaka jest wiara papieża Benedykta XVI?

Jakie prorocze intuicje towarzyszyły mu na drodze kapłańskiej służby?Jak wypatrywać Bożego światła w mrokach dzisiejszych czasów?

Moja wiara to wyjątkowy zbiór tekstów Josepha Ratzingera na tematy niezwykle istotne i bliskie jego sercu. Składają się one na osobiste Credo papieża emeryta. Dzięki zebranym przemówieniom, jesteśmy w stanie na nowo rozkochać się w Kościele, odkryć prawdziwą wartość ofiary czy cierpienia oraz ponownie zachwycić się Słowem Bożym i Liturgią.

Książka ta jest hołdem dla papieża, który bardziej niż ktokolwiek inny podkreśla wartość i znaczenie ciągłości Tradycji w czasach, w których Chrystus jest niemal nieobecny, a dla wielu ludzi najważniejszym celem jest całkowite zniszczenie Kościoła. 

 

Zapraszamy po Pismo Święte, komplety kolędowe i inne przedmioty, potrzebne na przygotowanie się do wizyty duszpasterskiej.

                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                 Opracował   Wojciech Balas