Ogłoszenia parafialne, II Niedziela Adwentu 04.12.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna II tydzieńAdwentu. W środę przypada wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła; w czwartek uroczystość Niepokalanego Poczęcia (w tym dniu będzie dodatkowa Msza św. o godz. 12.00), a w sobotę NMP Loretańskiej.
  2. Dzisiaj, z racji I niedzieli miesiąca, po Mszy św. o 12.00 będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i krótka adoracja.
  3. Pod kościołem jest zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Do puszek pod chórem zbieramy także na dekoracje bożonarodzeniowe naszego kościoła, a także na świąteczne paczki dla potrzebujących.
  4. Zapraszamy na roraty, sprawowane wpowszednie dni tygodnia o godz. 6.30.
  5. Rekolekcje adwentowe w naszej Parafii będą trwać od 15 do 18 grudnia; rozpoczną się 15 grudnia w czwartek Mszą wieczorną, a zakończą IV Niedzielą Adwentu, czyli 18 grudnia. Dokładny plan rekolekcji zostanie podany w przyszłym tygodniu.
  6. Jest możliwość wyjazdu na sztukę Pinokiowystawianą przez kleryków Wyższego Seminarium Duchownego diecezji warszawsko – praskiej. Wyjazd spod kościoła w przyszłąniedzielę 11 grudnia o godz. 17.00.
  7. W kiosku parafialnym można nabyć opłatki na stół wigilijny, kalendarze, kartki świąteczne, lampiony roratnie, a także świece wigilijne Caritas.