27 listopada 2022r. – POLECANE

Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię!

Już Adwent, przed nami „Mikołajki” a za kilka dni „Gwizdka”

Zachęcam, by książka katolicka była naszym prezentem na te okazje, będzie jednocześnie naszym działaniem ewangelizacyjnym.  A wśród propozycji:       

 

Nazwano Mnie Dolindo, Co Oznacza Ból..

Autobiografia

Dolindo Ruotolo.

Wśród licznych i cennych dzieł Księdza Dolindo Ruotolo, jego autobiografia należy do najbardziej oczekiwanych, kochanych i poszukiwanych. Zaczął ją pisać w roku 1923 pod wpływem wielokrotnych próśb swojego spowiednika, i kontynuował do roku 1925. 

Czy jest jeszcze ktoś, kto nie słyszał o ks. Dolindo Ruotolo?

Pewnie nieliczni, bo ten niezwykle skromny neapolitański kapłan skradł serca  nie tylko swoich rodaków, ale jest coraz bardziej znany i kochany w Polsce, Słowacji, Ameryce… Do neapolitańczyków, którzy przybywali do San Giovanni Rotondo, aby spotkać się z Ojcem Pio, święty kapucyn mawiał: „Po co wy przyjeżdżacie z Neapolu do San Giovanni Rotondo? Macie u siebie Księdza Dolindo, który jest świętym kapłanem!”.

  UWAGA  –  ze względu na dość wysoką ceną, książka tylko na zapisy

 

Jezus słucha

W poszukiwaniu pokoju, radości i nadziei

Sarah Young

Najnowsza kontynuacja bestselera 

Jezus mówi do ciebie

Znajdziesz tu 365 wyjątkowych, opartych na Piśmie Świętym modlitw na każdy dzień roku. Dzięki nim zawierzysz wszystkie swoje sprawy Bogu i otworzysz serce na Jego zbawczą miłość.

Kiedy czujesz się zagubiony czy zniechęcony, a w twoich myślach pojawia się coraz więcej niepokoju, książka Jezus słucha pomoże ci na nowo odnaleźć ciszę, nadzieję i radość. Możesz mieć pewność, że w tych krótkich modlitwach odnajdziesz na nowo drogę do kochającego Ojca.

 

Są już do nabycia świece Caritas – wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.

Zapraszamy po książki, jeszcze po starej cenie – nowa będzie o 30 – 40 % wyższa.

Zapraszamy też po kalendarze, karty świąteczne, lampiony, komplety kolędowe.

                                                                                                                                             

                                                                                                                                                                 Opracował   Wojciech Balas