27 listopada 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemySens Adwentu” Trzeba zadać sobie trud, żeby usłyszeć wyraźnie trzy głosy: Boga, drugiego człowieka i własnego sumienia. – mówi biskup warszawsko-praski Romuald Kamiński.

Nasze zmartwychwstanie” Ktoś mnie kiedyś zapytał mówi Ojciec Jacek Salij: „Czy to wielki grzech, kiedy trudno człowiekowi uwierzyć w zmartwychwstanie ciał?”. Odpowiadając na to pytanie, trzeba zacząć od określenia, kim jest. Otóż chrześcijanin to każdy, kto wierzy, że Jezus Chrystus jest przedwiecznym Synem Bożym, który dla naszego zbawienia stał się człowiekiem, a przez swoją śmierć na krzyżu i zmartwychwstanie otworzył wszystkim ludziom możliwość wyzwolenia z grzechów oraz pełnego pojednania z Bogiem. 

 

Gość Niedzielny  Dziś nadzwyczajny dodatek… Bezpłatnie dołączony kalendarz z sylwetkami naszych świętych.

Polecamy też artykuł o tym, artykuł o tym, kto chce zakazać spowiedzi dzieci i dlaczego to bardzo niedobry pomysł.

 

Mały Gość Niedzielny Dziś dodatek, „Wielkie czekanie”. Kalendarz adwentowy, – zdrapka z nagrodami.

 

NiedzielaŚwiętość na wyciągnięcie ręki”  O fenomenie „świętego w  trampkach”, który skradł serca współczesnej młodzieży i stał się dowodem na to, że świętość jest osiągalna dla każdego, z abp. Domenico Sorrentino z Asyżu, autorem książki Oryginały, nie fotokopie. Karol Acutis i Franciszek z Asyżu, rozmawia ks. Jarosław Grabowski.. 

 

 

   Zapraszamy po świece wigilijne, adwentowego dzieła Caritas. Pomocy tym, którzy  oczekują na naszą pomoc.

 W kiosku są karty świąteczne. Każda karta z motywem Bożego Narodzenia, w kopercie i z opłatkiem. 

Są też kalendarze, lampiony na roraty i komplety kolędowe.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas