13 listopada 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyPokusy sławy” O zagrożeniach płynących z żądzy sławy, mówi o. prof. Józef Augustyn SJ, kierownik duchowy i rekolekcjonista. W Internecie obecnych jest wielu popularnych kaznodziejów. Jak poznać, że dana osoba głosi Ewangelię Chrystusa, a nie chce uchodzić za celebrytę propagującego „ewangelię” sukcesu?

Biskupi parlament?” Konferencja Episkopatu Polski ma bodajże najdłuższą na świecie tradycję wspólnych zebrań, kontynuowaną częściowo mimo zaborów i wojen. Co jeszcze warto wiedzieć o tym gremium?

Naszym celem było, aby zebrania plenarne KEP były bardziej tematyczne, mocniej skoncentrowane na aktualnych wyzwaniach. – mówi bp. Krzysztof Wętkowski, biskup włocławski,.

 

Gość Niedzielny Dziś Dziś w numerze ostatnia już płyta z cyklu Biblia Audio, a na niej księgi Nowego Testamentu: Apokalipsa św. Jana oraz Listy Apostolskie..

 

Mały Gość Niedzielny Dziś dodatek, „Moje siły specjalne”. Co kryje ten tajemniczy tytuł?  Na jakie siły mogę liczyć będąc w potrzebie?

 

NiedzielaDlaczego atakują papieża?”  Jak mogło w ojczyźnie świętego papieża dojść do tak bezprecedensowego ataku na jego osobę? Ten medialny spektakl, rozpisany na role, rozłożony w czasie, reżyserowany z dużą wprawą, mami nas obietnicą ujawnienia prawdy. Jakże przykre jest to, że tak wielu ludzi dało się omamić…

 

 

    W kiosku są karty świąteczne. Każda karta z motywem Bożego Narodzenia, w kopercie i z opłatkiem. 

Są też kalendarze, lampiony na roraty i komplety kolędowe.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas