23 października 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyKażdy jest posłany” Jezus wyznaczył jeszcze innych siedemdziesięciu dwóch i wysłał ich po dwóch przed sobą do każdego miasta i miejscowości, dokąd sam przyjść zamierzał. Każdy z nas może być jednym z nich. Każdy z nas może przekazywać wiarę, umożliwiać drugiemu człowiekowi spotkanie Jezusa.

Kiedy nieważne?” Ksiądz prof. Wojciech Góralski wyjaśnia tematy małżeństwa nieważnego i niedopełnionego.

 

Gość Niedzielny Dziś warto zwrócić szczególną uwagę m.in. na tekst o posłudze penitencjarzy. Kim są, czym różni się penitencjarz od diakona stałego? Do czego powołuje Ich Kościół?

 

Mały Gość Niedzielny Dziś specjalny dodatek, Różaniec w postaci silikonowej bransoletki na rękę.

 

NiedzielaNarastająca fala” Czy polskie prawo wystarczająco chroni ludzi wierzących? – zastanawiali się uczestnicy konferencji pt. „Prześladowany jak katolik”. – Doświadczenie marginalizowania, dyskryminacji czy pomówienia jest bardzo bolesne, ale też niesprawiedliwe wobec tego, co robimy, na czym chcemy budować i komu chcemy służyć – powiedział w rozmowie z Niedzielą bp Marek Mendyk. 

 

    W kiosku są karty świąteczne. Każda karta z motywem Bożego Narodzenia, w kopercie i z opłatkiem. 

Są też kalendarze, lampiony na roraty i komplety kolędowe.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas