16 października XXIX Niedziela Zwykła |
7.00 † Matyldę Kowalską (15greg.) |
9.00 † Wiesława Olszewskiego (11r. śm.) i jego rodziców | |
10.30 W 8 urodziny Macieja i 7 urodziny Wojciecha | |
12.00
Zbiorowa: Za Aleksandrę w 6 urodziny; † Ewę, Jadwigę, Stanisława, Marka, Jakuba Dębowskich, Józefę i Kazimierza Galbarczyków, Teresę i Henryka Martonów; + Julię, Edwarda i Stanisława Wiśniewskich i Waldemara Bogusza; |
|
18.00 † Irenę i Henryka Bernatów | |
17 października Poniedziałek Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika |
7.00 † Matyldę Kowalską (16 greg.) |
18.00 † Agnieszkę i Eugeniusza Mroziewiczów | |
18 października Wtorek Święto Św. Łukasza Ewangelisty |
7.00 † Matyldę Kowalską ( 17 greg.) |
18.00 † Stanisława Leśniewskiego w 28 r. śm., Jana Tylca | |
19 października Środa, Dzień powszedni |
7.00 † Matyldę Kowalską ( 18 greg.) |
18.00 Zbiorowa:
W int. kleryka Radosława dziękczynno- błagalna z ok.25 rocz. urodzin z prośbą o zdrowie, potrzebne łaski i owocne przygotowanie się do święceń diakonatu |
|
20 października Czwartek Wspomnienie Św. Jana Kantego, prezbitera |
7.00 † Irenę i Antoniego Kurzątkowskich i zm. z rodziny |
7.00 † Matyldę Kowalską ( 19 greg.) | |
18.00 † Aleksandra Górskiego 38 r. śm., Zofię, Mariana, Stanisława, Franciszkę Górskich i Tadeusza Michalskiego | |
21 października Piątek Dzień powszedni |
7.00 † Matyldę Kowalską (20 greg.) |
18.00 Zbiorowa: | |
22 października Sobota Wspomnienie Św.Jana Pawła II, Papieża |
7.00 † Matyldę Kowalską (21 greg.) |
7.00 † Lucynę Kowalczyk | |
18.00 † Annę Wiśniewską (27r. śm.), Stanisława, Tadeusza, Czesława Domagała | |
23 października XXX Niedziela Zwykła |
7.00 † Mariana Kowalskiego |
9.00 † Marka Rudzkiego | |
10.30 † Stanisława Saganowskiego | |
12.00
Zbiorowa † Matyldę Kowalską (22 greg.) † Krzysztofa Majchrzyka w m-c po śm.(od żony i córek z rodzinami) Za zm. z rodz. Młynarczyków i Chyćków |
|
18.00 † Celinę, Stanisława, Eugeniusza, Jerzego, Jakuba, Rozalię Kompa, Mariannę, Józefa Całka |