9 października 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyJedność jako zadanie” Coraz więcej – w trosce o trwałość małżeństw – mówi się o potrzebie jedności małżeńskiej. Na czym ma ona polegać? Mówi o tym ks. dr. Robert Wielądek, dyrektor Krajowego Ośrodka Duszpasterstwa Rodzin KEP. Aby jedność małżeńska była realna, dla męża numerem jeden w rodzinie musi być żona, dla żony – mąż.

Kobiety Biblii” W ostatnim czasie przeżywamy w polskim Kościele wręcz wiosnę kobiecych inicjatyw modlitewnych i specjalistycznych duszpasterstw skierowanych do kobiet.

 

Gość Niedzielny Święta góra Sobór” 60 lat temu Kościół podjął ogromne dzieło, które przerosło przewidywania jego uczestników. Tak działa Duch Święty. Papież Jan XXIII, tak modlił się przed soborem „Panie Jezu, pokryj moje braki. »Panie, Ty wszystko wiesz: Ty wiesz, że Cię miłuję«”.

 

Mały Gość Niedzielny Dziś specjalny dodatek, Różaniec w postaci silikonowej bransoletki na rękę.

 

NiedzielaJak rozmawiać z Bogiem?Odpowiadając na to pytanie, w istocie rzeczy dotykamy tematu modlitwy. Modlitwa jest bowiem rozmową z Bogiem. Święty Benedykt w swojej Regule zamieścił niezwykle ważną radę: „często znajdować czas na modlitwę”. 

 

    W kiosku są karty świąteczne. Każda karta z motywem Bożego Narodzenia, w kopercie i z opłatkiem. 

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas