Ogłoszenia parafialne, XXV Niedziela Zwykła, 18.09.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 25. tydzień zwykły; przypadają w nim następujące wspomnienia: we wtorek świętych Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang – męczenników koreańskich; w środę św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty; w piątek św. Pio z Pietrelciny.
  2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę 25 września po Mszy św. o 10.30. W zakrystii znajdują się deklaracje, które zainteresowani powinni zabrać, wypełnić i przynieść do któregoś z księży.
  3. Rozpoczęliśmy zapisy kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zaproszenie kierowaliśmy do młodzieży, która ukończyła szkołę podstawową. Ponieważ przyjęcie sakramentu odbędzie się w przyszłym roku, w okolicach października i listopada, uczniowie klas ósmych szkół podstawowych również mogą się zapisać. Nie ma możliwości zapisania się przez kandydatów młodszych.
  4. Jutro, w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej będzie adoracja Najśw. Sakramentu prowadzona przez Odnowę w Duchu Świętym z możliwością skorzystania z modlitwy wstawienniczej. 
  5. 22 września, w czwartek, po Mszy św. wieczornej odbędzie nabożeństwo ku czci św. Rity.
  6. Wznawiany zostają próby scholii dziecięcej. Odbywają się one w soboty o godz. 17.00 w świetlicy parafialnej. Zapraszamy wszystkich chętnych chłopców i dziewczynki od I klasy szkoły podstawowej.
  7. Kurs przedmałżeński dla narzeczonych w naszej parafii rozpoczyna się 18 września, w niedzielę o godz. 19.00. Ks. Proboszcz parafii M.B. Częstochowskiej w Józefowie, informuje, że taki kurs, jeśli komuś pasuje ten termin, rozpoczyna się w jego parafii we wtorek, 20 września o godz. 19.30.
  8. Solenizantów i jubilatów polecamy Miłosierdziu Bożemu, a wszystkim życzymy udanego tygodnia.