18 września 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyCzerpię siłę z wiary” Jeśli ktoś zaczyna pokazywać swoją wiarę, to inni ludzie przestają się tego bać. – mówi Marta Piasecka, dziennikarka TVP. Należy zawsze dawać dobry przykład. Przede wszystkim trzeba trzymać się najważniejszej drogi, którą zawsze pokazuje nam Pan Bóg. Im bliżej Boga i wartości, które nam daje, tym lepiej. 

Rok z Błogosławionym” Minął rok od beatyfikacji bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. Jak w miejscu, gdzie znajduje się jego grób, rozwija się kult Prymasa Tysiąclecia?. Kult prywatny bł. kard. Stefana Wyszyńskiego obserwujemy w naszej świątyni już od jego pogrzebu 31 maja 1981 r. Wtedy jeszcze trumna była złożona w katedralnych podziemiach i już w tym dniu przed sarkofagiem przeszły tysiące osób chcących nie tylko oddać ostatni hołd prymasowi, ale i modlić się.

 

Gość Niedzielny W dzisiejszym numerze „Gościa Niedzielnego” kolejna płyta z Biblią Audio, a na niej kolejne księgi Starego Testamentu – Jozuego, Sędziów, Rut i dwie księgi Samuela.

Z powodu mniejszego zapotrzebowania na tygodnik, mamy zmniejszone dostawy, radzimy pospieszyć się z zakupem. 

 

Mały Gość NiedzielnyPrzy niebieskiej Nauczycielce” Pierwiastki same wchodzą tu do głowy, na stołówce łatwo nauczyć się angielskich słówek, a na dachu można podglądać, jak rosną warzywa. Gdzie tak jest?

 

NiedzielaW dzisiejszym dodatku” O ateistce, która bluźniła przeciwko Bogu, dopóki Go nie spotkała, o spowiedziach u Ojca Pio, który potrafił czytać w sumieniach ludzi i uratował niezliczone ilości ludzi. A także rozmowa z ks. Jakubem Bartczakiem, najbardziej znanym raperem wśród księży.

 

    Zachęcamy do odwiedzin w naszym sklepiku, mamy ciekawe i tanie książki, filmy i dewocjonalia.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas