4 września 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyNa skale czy na piasku?” Coraz więcej wspólnot powstaje w Kościele katolickim w Polsce. Czy potrzebujemy nowych ruchów formacyjnych obok albo zamiast tych tradycyjnych? W domu rekolekcyjnym Betania w Licheniu co poniedziałek wspólnota organizuje spotkania z modlitwą, uwielbieniem, nauczaniem i dzieleniem się Słowem Bożym. Na zakończenie można skorzystać z modlitwy wstawienniczej. 

Kościół naszych marzeń” Wiele dyskusji wzbudził Synod o synodalności. Jako stary-nowy sposób wsłuchiwania się w głos Kościoła pozostawał dla nas pewną niewiadomą. Jakie są wnioski ze spotkań?.

 

Gość Niedzielny W dzisiejszym numerze warto przeczytać między innymi o beatyfikowanym dziś papieżu Janie Pawle I oraz o problemach szkolnej katechezy.

 

Mały Gość NiedzielnyPrzy niebieskiej Nauczycielce” Pierwiastki same wchodzą tu do głowy, na stołówce łatwo nauczyć się angielskich słówek, a na dachu można podglądać, jak rosną warzywa. Gdzie tak jest?

 

Niedziela Od bieżącego numeru Cotygodniowy dodatek BLIŻEJ ŻYCIA z wiarą Nowy tygodnik dla tych, którzy cenicią wartości katolickie, polską tradycję i rodzinę.

 

    Zaczynamy sprzedaż kalendarzy, w związku ze znaczną podwyżką cen. Prosimy o wcześniejsze zainteresowanie się tym tematem, a będziemy mieli możność zamówienia konkretnych wydawnictw.

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas