Ogłoszenia parafialne, XXI Niedziela Zwykła, 21.08.2022

  1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna 21. tydzień zwykły. Przypadają w nim następujące wspomnienia: w poniedziałek Najświętszej Marii Panny Królowej; po Mszy wieczornej odbędzie się poświęcenie róż ku czci św. Rity; w środę święto św. Bartłomieja, Apostoła; w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej – w tym dniu dodatkowa Msza św. o godz. 9.00, a z racji rangi święta można spożywać pokarmy mięsne; w sobotę wspomnienie św. Moniki.
  2. Zgodnie z dekretem biskupa ordynariusza, ks. wikariusz Przemysław Połomski kończy w tym tygodniu swoją posługę w naszej Parafii. Od 26 sierpnia posługę tę będzie pełnił w Parafii pod wezwaniem Matki Bożej Królowej Polski w Jabłonnie.

 

Księże Przemysławie,

dziękujemy Bogu za Twoją osobę i roczną posługę, za wszelkie dobro, jakie zrealizowało się dzięki Tobie tutaj i wśród nas.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej placówce.

W naszej parafii jesteś zawsze mile widziany.

  1. Jednocześnie od 26 sierpnia posługę wikariusza w naszej Parafii będzie pełnił ks. Marek Długoszewski, który przychodzi do nas z Parafii pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Warszawsie-Zerzniu.
  2. Wszystkim solenizantom i jubilatom składamy najlepsze życzenia, zaś przebywającym na kończących się już wakacjach życzymy udanego odpoczynku.