Ogłoszenia parafialne, XX Niedziela Zwykła, 14.08.2022

 1. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta i wspomnienia:
  W poniedziałek Uroczystość Wniebowzięcia NMP;
  W środę wspomnienie św. Jacka;
  W sobotę wspomnienie św. Bernarda;
 2. Jutro 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP; tego dnia Msze Święte będą w porządku niedzielnym, czyli o 700 900 1030 1900, a w czasie każdej Mszy Świętej obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów;
 3. W środę o 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej; jest to również dzień imienin naszego p. kościelnego Jacka, pamiętajmy o modlitwie tego dnia w jego intencji;
 4. W piątek o 1800 Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego, w czasie Mszy Świętej modlimy się za dusze polecane w Wypominkach Parafialnych; po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 2100.
 5. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie oraz w niedzielę wieczorem spowiedź święta jest przed Mszą Świętą;
 6. W niedzielę 21 sierpnia w Warszawie w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona Msza Święta za Ojczyznę oraz odbędzie się Procesja Różańcowa za Polskę; Wszystkie szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem;