Ogłoszenia parafialne, XIX Niedziela Zwykła, 07.08.2022

 1. W tym tygodniu obchodzimy następujące święta i wspomnienia:
  W poniedziałek wspomnienie św. Dominika;
  We wtorek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, Patronki Europy;
  W środę święto św. Wawrzyńca;
  W czwartek wspomnienie św. Klary;
 2. Dziś w I niedzielę miesiąca po Mszy Świętej o g. 1030 Procesja Eucharystyczna wokół kościoła;
 3. W środę o 1800 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza Święta zbiorowa do Matki Bożej;
 4. W piątek o 1800 Msza Święta zbiorowa do Miłosierdzia Bożego, w czasie Mszy Świętej modlimy się za dusze polecane w Wypominkach Parafialnych; po Mszy Świętej Adoracja Najświętszego Sakramentu do g. 2100.
 5. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej Nabożeństwo Fatimskie;
 6. W poniedziałek 15 sierpnia będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowzięcia NMP; tego dnia Msze Święte będą w porządku niedzielnym, czyli o 700, 900, 1030, 1900 a w czasie każdej Mszy Świętej obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów;
 7. Przypominamy, że w okresie wakacyjnym w dni powszednie oraz w niedzielę wieczorem spowiedź święta jest przed Mszą Świętą;
 8. W niedzielę 21 sierpnia w Warszawie w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa zostanie odprawiona Msza Święta za Ojczyznę oraz odbędzie się Procesja Różańcowa za Polskę; Wszystkie szczegóły na plakacie w gablocie przed kościołem;