7 sierpnia 2022r. – OGŁOSZENIA

„IdziemyCzłowiek, którego brakujeMija rok od śmierci abp. Henryka Hosera SAC. Był niekwestionowanym punktem odniesienia dla wszystkich, którzy szukali trwałego fundamentu wiary i moralności. Tygodnik zamieszcza artykuły ukazujące sylwetkę naszego zmarłego arcypasterza. Jego dzieła i spuściznę, jaką po sobie pozostawił. Ukazują nagonki jakie na Księdza Arcybiskupa urządzały media mainstreamowe. 

Hufiec Boży” W obliczu kryzysu męstwa świadczą o sile wiary, jaką powinien kształtować w sobie każdy mężczyzna. Przełamują stereotyp, że różaniec jest modlitwą dla starszych kobiet, i pokazują, ile znaczy zjednoczenie mężczyzn pod sztandarem Boga.

 

Gość NiedzielnyByliście „bogaci u Boga”” W przeddzień 78. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, podczas sprawowanej przed pomnikiem Powstania Warszawskiego Eucharystii, modlono się w intencji uczestników zrywu z sierpnia 1944 r. – Dzięki wam możemy dziś godnie stąpać po wolnej polskiej ziemi i po warszawskim bruku naznaczonym waszą ofiarą – mówił podczas Mszy św. polowej na pl. Krasińskich bp Wiesław Lechowicz.

 

„Mały Gość Niedzielny” Wakacyjny konkurs fotograficzny. Na konkurs przesyłamy zdjęcia wykonane podczas wędrówki wzdłuż  Wisły.

 

NiedzielaZło przekute w dobro” Dziś jeszcze nie musimy składać ofiary z życia, ale coraz częściej przyznanie się do Chrystusa i obrona Kościoła wymagają od nas odwagi. Był piątek 9 sierpnia 1991 r. Po wieczornej Mszy św. o godz.19 do klasztoru Franciszkanów w Pariacoto zaczęli dobijać się terroryści ze Świetlistego Szlaku. Drzwi otworzył o. Zbigniew, po chwili stanął w nich o. Michał, jeszcze nieświadomi, że rozpoczyna się ich ostatnia droga. 

 

    Zapraszamy do kiosku po piękne filmy o tematyce chrześcijańskiej ma płytach DVD. Idealny sposób spędzenia popołudnia, gdy pogoda nie pozwala na spacer.        

 

                                                                                                                                                                                                   Opracował Wojciech Balas